Ile kosztuje bulterier z zarejestrowanej hodowli?

bulterier z zarejestrowanej hodowli FCI

Psy podobno są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Nic więc dziwnego, że coraz częściej decydujemy się na zaproszenie do naszego domu czworonożnego przyjaciela. Psiak szybko staje się pełnoprawnym członkiem rodziny i zyskuje sobie sympatie każdego z domowników. Niemniej jednak zwykle wybierając pupila kierujemy się jego rasą. Każdy z nas ma bowiem swoje upodobania i z pewnością chcemy je spełnić. Otóż ogromną popularność w ostatnim czasie zyskały sobie bulteriery. Te niesamowicie sympatyczne psiaki są niezwykle towarzyskie i lojalne. Jednak ile kosztuje bulterier z zarejestrowanej hodowli?

Ile kosztuje bulterier z zarejestrowanej hodowli?

Pieski z zarejestrowanej hodowli to okazy wyjątkowe. Przede wszystkim mamy pewność, że kupujemy “czystą” rasę psa, a także, że pieski są zaczipowane i posiadają wszystkie, niezbędne dokumenty oraz książeczkę szczepień. Oczywiście warto zauważyć, że różnorodne rasy mogą mieć różnorodne ceny. Niemniej jednak koszt bulteriera waha się w granicach od 4 do nawet 6 tysięcy złotych za szczeniaka. Jak łatwo można wywnioskować jest to dość pokaźna kwota, która przyjdzie nam zapłacić jednorazowo. Niemniej jednak warto zauważyć, że posiadanie w domu psiaka to prawdziwa przyjemność i radość. Docenią to w szczególności najmłodsi, dla których pupil stanie się nieodłącznym towarzyszem zabaw i przygód.

Ile kosztuje utrzymanie bulteriera?

Warto zauważyć, że sam zakup pieska- bulteriera z zarejestrowanej hodowli, nie jest końcem wydatków, jakie będą musieli ponieść właściciele psa. Tak naprawdę warto liczyć się z tym, że zakup szczeniaka bulteriera z zarejestrowanej hodowli jest jedynie początkiem wydatków. Psiaki muszą mieć bowiem wykonywane regularne szczepienia i muszą także być odpowiednio karmione. Średni miesięczny koszt utrzymania szczeniaka bulteriera waha się w granicy 200-400 złotych. Nie można również zapomnieć o konieczności zakupu akcesoriów i zabawek. Szczególnie młode psiaki będą tego potrzebować. Wobec tego swoista “wyprawka” dla szczeniaka, to kolejny koszt w wysokości około 1000 złotych. Warto mieć jednak na uwadze, że wraz z tym jak nasz bulterier będzie dorastał, koszty utrzymania będą sukcesywnie maleć.

Czytaj również:   Sucha czy mokra karma dla psa?

Pożyczka lub kredyt na zakup wymarzonego pupila

Jeśli naszym marzeniem jest posiadanie bulteriera z zarejestrowanej hodowli, wówczas musimy liczyć się z dość pokaźnym wydatkiem. Niemniej jednak warto zauważyć, że można postarać się o pożyczkę na ten cel lub kredyt gotówkowy bez zaświadczeń online. Mowa tu o szybkich pożyczka udzielanych przez instytucje pozabankowe. Dzięki nim w kilka chwil będziemy mogli zrealizować swoje marzenia o posiadaniu pupila. Wnioskowanie o taką pożyczkę odbywa się całkowicie przez Internet. Wypełnienie go zajmie jedynie 10 minut, a rozpatrzenie i podjęcie decyzji przez pożyczkodawców to kolejne 10 minut oczekiwania. Co więcej, szybkie pożyczki cechują się wysoką przyznawalnością, więc kredytobiorca nie ma powodu do obaw. Warto więc rozważyć zaciągnięcie takiej pożyczki, szczególnie kiedy naszym marzeniem jest bulterier z zarejestrowanej hodowli.

Więcej informacji na ten temat kredytów i szybkich pożyczek online znajdziesz na stronie Saverium

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *