Jaka karma dla maltańczyka na zacieki

Jaka karma dla maltańczyka na zacieki

Wybierając najlepszą karmę dla psa, pamiętaj, aby wziąć pod uwagę dietę Twojego maltańczyka i rodzaj sierści, która będzie się u niego rozwijać. Ten artykuł dotyczy suchej karmy dla psów, z kurczakiem i wybranym zbożem oraz Lil’ Plates Mini Medley. Ważne jest, aby wybrać suchą karmę dla psa, która nie zawiera zbóż ani glutenu. Powinna być ona również przyjazna dla budżetu i opracowana dla dorosłego maltańczyka.

Sucha karma dla maltańczyka z zaciekami

Sucha karma dla maltańczyka z pręgami jest przeznaczona dla starszych psów i zawiera przeciwutleniacze, które wspomagają funkcjonowanie komórek. Producent twierdzi, że ponad 70% jej użytkowników traci na wadze w ciągu pierwszych dziesięciu tygodni. Receptura karmy ma obniżoną zawartość tłuszczu, a głównym źródłem białka jest kurczak, który jest ważny dla utrzymania mięśni. Ponadto, mała, lekkostrawna karma jest idealna dla jelita cienkiego maltańczyka.

Formuła bezzbożowa jest najlepsza dla dorosłych psów. Karma bezzbożowa nie zawiera zbóż, które stanowią problem dla wrażliwych psów. Zamiast zbóż, w karmach bezzbożowych stosuje się ziemniaki, soczewicę i gluten pszenny, które wspomagają trawienie Twojego maltańczyka. Formuły te zawierają również prawdziwe mięso, takie jak indyk i kurczak, które dostarcza niezbędnych białek i witamin. Ta formuła jest dobrym wyborem, jeśli chcesz uniknąć wysokich cen surowej karmy dla Twojego maltańczyka.

Inną marką suchej karmy dla maltańczyka z pręgami jest Earthborn Holistic. Ta marka jest produkowana z pełnowartościowych, naturalnych składników. Jej sucha karma dla maltańczyka zawiera kurczaka i sieję, które są naturalnie niskotłuszczowe i niskokaloryczne. Karma zawiera wszystkie białka potrzebne aktywnemu psu. Nie jest ona jednak przeznaczona dla szczeniąt ani psów z problemami stomatologicznymi. Jeśli zdecydujesz się na tę markę, upewnij się, że Twój pies ma co najmniej sześć lat.

Wybierając suchą karmę dla maltańczyka z pręgami, głównym składnikiem, na który należy zwrócić uwagę, jest wysokiej jakości białko. Prawdziwe źródła mięsa, takie jak kurczak i ryby są lepsze niż mączki mięsne, ponieważ są bardziej odżywcze. Jeśli jednak Twój pies jest uczulony na mięso, zawsze możesz wybrać karmę bezzbożową. Duży wybór karm bezzbożowych znajdziesz w ulubionych sklepach z artykułami dla zwierząt.

Odpowiednia ilość tłuszczów jest również kluczowa dla zdrowia Twojego maltańczyka, dlatego też wymaga on diety bogatej w kwasy tłuszczowe omega-3 i błonnik. Tłuszcze w karmie dla psów powinny stanowić co najmniej 10% całkowitej masy ciała psa, przy czym udział ten może się różnić w zależności od tego, czy Twój maltańczyk jest zwierzęciem przebywającym w domu, czy też aktywnie spędzającym czas na świeżym powietrzu. Olej z siemienia lnianego i olej z łososia są doskonałym wyborem jeśli chodzi o tłuszcze.

Czytaj również:   Jaka karma dla chomika

Kurczak i wybrane zboża

Jeśli szukasz diety, która dostarczy Twojemu psu dużo energii, powinieneś rozważyć wysokiej jakości, zbilansowaną karmę dla Twojego maltańczyka. Szukaj składników takich jak kurczak i wyselekcjonowane zboża. Dobre karmy zawierają wiele składników odżywczych i są produkowane ze świeżych, pełnowartościowych źródeł białka. Upewnij się, że wybierasz pierwszy składnik z napisem “kurczak” lub “ryba”.

Dobrej jakości dieta dla Twojego psa powinna zawierać od umiarkowanej do wysokiej zawartości białka. Najlepiej jest podawać Twojemu maltańczykowi mączkę z kurczaka lub ryby, ale unikaj produktów ubocznych z mięsa i niskiej jakości źródeł białka. Produkty uboczne z mięsa również nie są korzystne dla zdrowia Twojego maltańczyka. Dobrze zbilansowana dieta będzie zawierała więcej węglowodanów złożonych i zdrowych tłuszczów niż dieta oparta wyłącznie na niskiej jakości białku.

Wybierając rodzaj karmy dla Twojego maltańczyka, zwróć uwagę na ilość kalorii i tłuszczu, które zawiera każda karma. Karma wyższej jakości będzie tańsza, ale jej kalorie mogą być mniej odżywcze. Wielkość porcji jest również mniejsza w przypadku karmy wyższej jakości. Karmy niższej jakości mogą zawierać więcej wypełniaczy i mniej wartości odżywczych w porcji. Być może będziesz musiał karmić swojego maltańczyka częściej, aby uzyskać taką samą ilość kalorii.

Wysokiej jakości dieta dla Twojego maltańczyka pomoże zapobiec nadwadze Twojego psa. Powinna ona zawierać dużo kwasów tłuszczowych omega, błonnika i kwasów tłuszczowych omega, aby Twój pupil był zdrowy i szczęśliwy. Powinieneś także sprawdzić listę składników, aby upewnić się, że karma spełnia potrzeby Twojego psa. Upewnij się, że wybrałeś karmę wysokiej jakości, z odpowiednim stosunkiem białka i tłuszczu.

Kupując karmę dla swojego psa, możesz wybierać między karmą na bazie kurczaka a karmą na bazie zbóż. Chociaż najlepiej jest stosować wysokiej jakości karmę na bazie zbóż, dostępnych jest wiele karm bezzbożowych, ale są one zazwyczaj droższe niż porównywalne karmy na bazie zbóż. Dla maltańczyka z pasemkami do wyboru są trzy karmy:

Fromm

Jeśli chcesz, aby Twój maltańczyk wyrósł z pięknymi pręgami, podawanie mu karmy Fromm jest doskonałym pomysłem. Karma dla psów Fromm zawiera wiele cennych składników uzupełniających, w tym mączkę rybną z menhadenu i siemię lniane, które wspomagają zdrowie stawów. Kolejnym dobrym dodatkiem jest ser, który również dostarcza nieco tłuszczu i białka. Jest to jednak przede wszystkim dodatek smakowy. Wszystkie formuły zawierają probiotyki, aby utrzymać zdrowy układ trawienny.

Czytaj również:   Jakie kwiaty ogrodowe są bezpieczne dla pupila?

Jakość karmy dla psów Fromm jest wyjątkowa. Wykorzystuje ona wyłącznie najlepsze składniki, aby zapewnić Twojemu psu kompletne odżywianie i naturalny smak. Możesz wybierać spośród kulek, konserw i innych produktów przeznaczonych do diet rotacyjnych. Właściciele psów od dziesięcioleci wybierają karmy Fromm, ponieważ gwarantują one doskonałe wyniki. Z tego powodu warto zapoznać się z opiniami na temat różnych formuł i receptur.

Jeśli kupujesz nowego szczeniaka, pamiętaj, aby zaczynać powoli. Twój szczeniak może nie być przyzwyczajony do nowych smaków i składników, więc nie wprowadzaj zmian zbyt gwałtownie. Mała próbka nowej karmy pomoże Ci ocenić różnice i sprawi, że przejście na nową karmę będzie łagodniejsze dla Ciebie i Twojego szczeniaka. Pamiętaj też, aby zawsze mieć pod ręką zapas karmy. W ten sposób Twój nowy szczeniak rasy maltańczyk nie zostanie pominięty.

Fromm oferuje szereg receptur karm dla psów w puszkach, w których zastosowano najwyższej jakości białka i strawne węglowodany, dzięki czemu są one pożywne. Wszystkie formuły są kompletne i zbilansowane. W przeciwieństwie do innych karm dla psów, karmy Fromm są pełne naturalnego smaku. W rzeczywistości są tak dobre, że nazywa się je karmami “kompletnymi”! Karma w puszce dla dorosłych psów firmy Fromm zawiera nawet mączkę z kurczaka, czyli mączkę mięsną, która spełnia lub przekracza minimalne wymagania dotyczące zawartości białka.

Kolejną wspaniałą karmą Fromm dla maltańczyka jest formuła Adult. Ta bezzbożowa formuła oparta jest na oryginalnej recepturze rodziny Fromm, która została stworzona w 1949 roku. Zawiera ona mączkę z kurczaka, która jest wysoko przyswajalnym białkiem. Oprócz kurczaka Fromm produkuje także karmy na bazie ryb i czerwonego mięsa. Składniki są pozyskiwane w sposób odpowiedzialny i nie są szkodliwe dla zdrowia Twojego pupila.

Lil’ Plates Mini Medley

Aby zapewnić codzienną dietę małemu psu, wypróbuj karmę Merrick Lil’ Plates Mini Medley. To bezzbożowe opakowanie zawiera trzy pyszne receptury dla maltańczyka z pręgami. Każda receptura składa się z prawdziwego mięsa, ryb, drobiu oraz świeżych owoców i warzyw. Twój mały maltańczyk będzie się cieszył wysokiej jakości białkami i kwasami tłuszczowymi, które pochodzą z wysokiej jakości składników tych smakowitych przysmaków.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *